Maszk vásár! Kötelező viselni!
3 rétegű maszk 10 darabtól csak 99 forint!
Gyerek maszk csak 99 Ft! FFP2 maszk 10 darabtól csak 349 Ft!
Led fali és mennyezeti lámpák, Led ufó lámpák,
Led ufó lámpa kör 12W, 1200 Lumen, 6000K, hideg fehér. Slim, vékony keret. Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLUFO12WKORCW |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 12W |
| Fényáram | 1200 lumen |
| Szín | 6000 kelvin |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 142*142*33 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led ufó lámpa, 12W, 1200 lumen, 6000 kelvin, hideg fehér, falon kívüli, önálló lámpa, vékony peremmel. Falra vagy mennyezetre szerelhető! Akár 30.000 óra élettartam! Könnyen, házilag is 3 csavarral felszerelhető! Kiválóan alkalmas társasházakba is! Ez a lámpának nem vibrál a fénye, nem bántja a szemet! Kiváltható vele egy 100 wattos hagyományos égős mennyezeti vagy oldalfali ufó lámpa! A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv mellett, a Letöltés menüpontban! Akár 30.000 óra élettartam! Life Light Led a garancia 2 év!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 240 db |
2358 Ft + ÁFA (2995 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-05-31 között érvényes!
